Translations by MerlinSVK

MerlinSVK has submitted the following strings to this translation. Contributions are visually coded: currently used translations, unreviewed suggestions, rejected suggestions.

13 of 3 results
1.
Control your digital life with Thunderbird
2009-12-29
Ovládajte svoj digitálny život s Thunderbirdom
2.
<b>Thunderbird</b> is the popular email application that comes with moonOS. It connects to most email services, for example Gmail and Yahoo. You can also choose the many add-ons around the world to make Thunderbird even more powerful.
2009-12-29
<b>Thunderbird</b> je populárna emailová aplikácia, ktorú nájdete v moonOS. Vie sa pripojiť na väčšinu emailových služieb, ako sú napríklad Gmail a Yahoo. Tiež si môžete do Thunderbirdu pridať rôzne doplnky a učiniť ho tak ešte mocnejším.
3.
moonOS come also with <b>Lightning extension</b> for Thunderbird. Lightning is tightly integrated with Thunderbird, allowing it to easily perform email-related calendaring tasks.
2009-12-29
V moonOS nájdete tiež <b>rozšírenie Lightning</b> pre Thunderbird. Lightning je s Thunderbirdom úzko prepojený, čo mu umožňuje ľahko vykonávať kalendárne úlohy súvisiace s emailom.